Ozolkoka mēbeles – ja ir moderna dizaina māja vai dzīvoklis.

Runājot par aktuālajām tendencēm ozolkoka mēbeļu dizainā, pašlaik modē ir gan klasiska, gan mūsdienīga dizaina koka mēbeles. Savukārt pavisam jauna tendence ir koka mēbeles 60.- 70. gadu stilā.

Piemēram, ja māja vai dzīvoklis ir mūsdienīga dizaina, laba izvēle ir
mēbeļu kolekcijas “Atlanta” koka mēbeles, tās ir dizainiski “vieglas.” Šīs koka mēbeles lieliski derēs tad, ja ir jāiekārto viesistaba, izvēlei ir pieejams koka skapis (divdurvju un trīsdurvju), kumodes (divdaļīgas un trīsdaļīgas), tv galdi u.c. Mēbeļu kolekcijā “Atlanta” ir arī koka mēbeles, ar kurām var tikt ierīkots kabinets, pieejami – grāmatu plaukti un koka mēbele – atvilktņu bloks uz ritentiņiem, uz kura var tikt novietots, piemēram, printeris. Kā arī kolekcijā “Atlanta” ir guļamistabas mēbeles, izvēlei ir naktsskapīši un, protams, gulta (140;160×200 cm).

Savukārt mēbeļu kolekcijā “Orlando” tiek piedāvātas mūsdienīga dizaina koka mēbeles, ar kurām var tikt iekārtota viesistaba, var izvēlēties kumodes, vitrīnas, pieejami arī tv galdi, plaukti u.c.

Ozolkoka mēbeles – ja māja vai dzīvoklis ir klasiska interjera.

Turpretim kolekcijas “Velvet” ozolkoka mēbeles ir pamatīga dizaina, tās biežāk izvēlas cilvēki, kam mājas interjers vai dzīvokļa interjers ir senatnīgs.

Šajā kolekcijā ietilpst tv galdi, dažāda izmēra kumodes, piekaramie plaukti, spogulis, vitrīnas, kā arī ļoti praktisks, pamatīgs un skaists ozolkoka galds. Mēbeļu virsma ir īpaši apstrādāta, tādēļ tā ir reljefa. Kā arī mēbelēs ir iestrādāts apgaismojums, kas skaisti izceļ reljefo virsmu, padarot to par dizaina akcentu.

Ozolkoka mēbeles – ja ir māja vai dzīvoklis, kur atdzimst rokenrols.

Savukārt mēbeļu kolekcijā “LOVELL” ir ozolkoka mēbeles 60.-70. gadu stilā. Tām ir dizainiski izstrādātas, salīdzinoši augstas “kājiņas”. Raksturīgi ir tas, ka šīs mēbeles ir dabīgā gaišā koksnes tonī, taču atsevišķas virsmas, piemēram, durtiņas tām ir košas. Kolekcijā “LOVELL” ir pieejami arī koka krēsli un izvelkamie dīvāni, kas ir pieskaņoti mēbelēm pēc krāsas un dizaina. Zundas mēbeles atrodas Rīgā, K. Valdemāra ielā 149, plašāka informācija arī mājas lapā zunda.lv

Similar Posts