zunda.lv sīkfailu izmantošanas noteikumi

Šīs vietnes uzturētājs un īpašnieks ir SIA “LKB” (turpmāk – LKB). Lietojot šo vietni Jūs akceptējat un piekrītat “Sīkfailu izmantošanas noteikumiem” (turpmāk – Sīkfailu izmantošanas noteikumi) izmantošanai.

Sīkfailu izmantošanas noteikumos ir aprakstīta sīkfailu izmantošana vietnē: zunda.lv (turpmāk – Zunda mājaslapa), norādīti sīkfailu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkfailu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī vai planšetē), kad apmeklējat tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu un pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi, ar sīkfailu palīdzību, tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi. Jūs varat atspējot vai ierobežot sīkfailu izmantošanu, taču bez sīkfailiem nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Tehniskie sīkfaili

Tehniskie sīkfaili nepieciešami, lai Jūs varētu ātri  apmeklēt un pārlūkot vietni. Šie sīkfaili identificē lietotāja iekārtu, bet tie nevāc un neapkopo lietotāju informāciju. Bez šiem sīkfailiem vietne nevarētu pilnībā darboties. Tehniskie sīkfaili tiek glabāti lietotāja iekārtā, kamēr tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.

Funkcionālie sīkfaili

Ar funkcionālajiem sīkfailiem vietne atceras Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai Jūs varētu ērtāk lietot vietni. Šie sīkfaili tiek saglabāti Jūsu iekārtā pastāvīgi vai uz laiku – atkarībā no pārlūkprogrammas uzstādījumiem.

Analītiskie sīkfaili

Analītiskie sīkfaili apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas un uzskaita reklāmguvumu izpildes. (Reklāmguvums ir  mērķa izpilde mājas lapā). Informācija tiek apkopota programmā Google Analytics un tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu, neidentificējot personiski atsevišķus Zunda mājaslapas apmeklētājus. Galvenais sīkfails, kas tiek izmantots pakalpojumā Google Analytics, ir sīkfails “__ga”.

Papildus vietņu lietojuma statistikas izveidei pakalpojums Google Analytics var tikt izmantots arī kopā ar mērķu (reklāmu) sīkfailiem, lai personalizētu reklāmas Google īpašumos (piemēram, Google meklēšanā un tīmeklī). Šīe sīkfaili tiek glabāti 26 mēnešus.

Uzziniet vairāk par Google Analytics sīkfailiem un konfidencialitātes informāciju: https://developers.google.com/analytics/devguides/collection/analyticsjs/cookie-usage?hl=lv

Mērķa (reklāmas) sīkfaili

Mērķa (reklāmas) sīkflailus izmanto, lai apkopotu informāciju par Jūsu apmeklētajām tīmekļa vietnēm un piedāvātu tieši Jums interesējošus mūsu pakalpojumus vai adresētu Jūsu izrādītajai interesei atbilstošus piedāvājumus. Parasti šos sīkfailus ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google AdWords un Facebook. Mērķa (reklāmas) sīkfaili Jūsu iekārtā tiek uzglabāti pastāvīgi, bet iestatījumus iespējams mainīt Google un Facebook reklāmas iestatījumos. (Sīkāk sadaļā – Sīkfailu apstiprināšana un astpēkošana)

Sīkfailu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot Zunda mājaslapu, Jums tika attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Nospiežot “Piekrītu”, Jūs apstiprinat, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkfailiem un to izmantošanas mērķiem.

Ikvienas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkfailu ierobežošana un dzēšana. Lūdzu pievērsiet uzmanību tam, ka izmaiņas pārlūkprogrammas drošības iestatījumos jāveic katrā pārlūkprogrammā atsevišķi un, ņemiet vērā, ja izvēlēsies atspējot funkcionālos sīkfailus, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Ja nevēlaties, lai parādītās reklāmas jūsu ierīcēs tiktu koordinētas, varat izmantot Google reklāmu iestatījumus: https://adssettings.google.com/authenticated?hl=lv un Facebook reklāmu iestatījumus: https://www.facebook.com/help/568137493302217, lai atteikties no reklāmu personalizēšanas.

Kā ar mums sazināties?

Par sīkfailu izmantošanu Zunda interneta vietnē un personas datu apstrādi atbild SIA “LKB” (reģistrācijas Nr. 4000609524), adrese: K. Valdemāra iela 149, Rīga, LV-1013, e-pasts: info@zunda.lv


Neskaidrību vai strīdu risināšanai izmanto noteikumu latviešu valodas versiju.