Mūsu Stāsts

Zundas vēsturiskais aizsākums ir datēts ar 1912.gadu.

Nosaukums” Zunda” atspoguļo gan uzņēmuma atrašanās vietu Zundas attekas malā, gan šīs teritorijas vēstures lappusi, jo pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados Ūdens ielā 11/23 darbojās akciju sabiedrība ”Zunde” fabrika. Tas ir arī veltījums ievērojamā mēbeļnieka Kārļa Zundes piemiņai.

Mūsu darbības pamatā ir nodrošināt pircēju ar kvalitatīvām mūsdienu prasībām atbilstošām mēbelēm no dabiska materiāla, izmantojot gadiem uzkrāto pieredzi, tradīcijas , kvalificētus speciālistus un jaunākās tehnoloģijas.

Mūsu mērķis – Jūsu labsajūta …

1995.gada sākumā Rīgā , Daugavgrīvas ielā 72 , tiek atvērts pirmais mēbeļu salons „Zunda” , piedāvājot pircējiem kvalitatīvas klasiska stila mēbeles viesistabām, guļamistabām un bērnu istabām no priedes koka ; 2001.gada decembrī Zundas salons atveras Liepājā ,Kūrmājas pr.7 ; 2002.gada oktobrī Zundas salons uzsāk darbu Rīgā, K.Valdemāra ielā 149.

Šodien Zundas saloni līdzās jau esošajai tradicionālajai priedes koka mēbeļu kolekcijai piedāvā mūsdienīgas un moderna stila mēbeles no bērza, dižskābarža, melnalkšņa un ozola koka, kā arī modernus daudzfunkcionālus dīvānus no dabīgās ādas vai auduma.

Kādēļ izvēlēties Zundas mēbeles?

1. Zunda cieši sadarbojas ar mēbeļu ražotāju. Tas dod iespēju izgatavot mēbeles atbilstoši klienta vajadzībām, kā arī nodrošināt servisu un garantiju daudzu gadu garumā.

2. Ciešā sadarbība ar ražotāju nozīmē, ka piedāvātajām cenām nav starpnieka uzcenojuma.

3. Zundas mēbeļu salonā strādā konsultanti ar lielu pieredzi mēbeļu nozarē. Visi darbinieki līdz niansēm pārzin mēbeļu ražošanas procesus. Tas nozīmē, ka pērkot jebkuru mēbeli, ir iespēja saņemt ne tikai virspusēju informāciju, bet arī noderīgus padomus un ieteikumus mēbeļu ekspluatācijā. 

4. Zundas mēbeles darbojas jau vairāk kā 25 gadus. Jūs variet būs droši, ka pasūtītās mēbeles saņemsiet atbilstoši pasūtijumam, ievērojot termiņus un nodrošinot atbilstošu kvalitāti.

5. Aptauja rāda, ka  klients uzticas vārdam “Zunda” un veic atkārtotus pirkumus, kas ir rādītājs Zundas mēbeļu kvalitātei!

6. Zundas mēbelēm ir „Zaļās jostas” apliecība, kas liecina par to, ka uzņēmums ir videi draudzīgs.

7. Zundas  piedāvātās mēbeles ir projektējuši Eiropā atzīti dizaineri.

8. Aptauja rāda, ka 30% jauno klientu par Zundu ir uzzinājuši no saviem draugiem. Zundas mēbeļu piedāvājums un kvalitāte ir tas, ar ko varam lepoties!

9. Zundas veikali regulāri piedalās izstādē Baltic Furniture. Tas parāda uzņēmuma nopietnību ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā līmenī.

10. Zundas mēbeles izvēlas ne tikai mājai – Zundas mēbeles ir bērnu dārzos, valsts un pašvaldību iestādēs. Zundas mēbeles ir Bīriņu un Rundāles pils ekspozīcijās.