Koka mēbeles – kā ierīkot, lai māja vai dzīvoklis ir funkcionāls un gaumīgs?

Zundas mēbeles jaunajās mēbeļu kolekcijās, ko piedāvā mēbeļu ražotāji, koka mēbeles ir ļoti daudzveidīga dizaina un funkcionāli pārdomātas. Tieši tādēļ – ja jāizveido mājas interjers vai dzīvokļa interjers, saimnieks to pavisam vienkārši var paveikt paša spēkiem. Lai māja vai dzīvokis varētu tikt iekārtota vienotā stilā, mēbeļu ražotāji vienā mēbeļu kolekcijā piedāvā mēbeles, ar kurām var tikt aprīkotas dažādas funkcijas telpas – viesistaba, mājas kabinets, ēdamistaba, guļamistaba u.c. Vienā kolekcijā mēbeles parasti ir dažādu izmēru, atšķirīgas krāsas un variāciju, piemēram, vitrīnas, plaukti grāmatām, kumodes var būt lielāka un mazāka izmēra, to durtiņām var tikt izmantots koks vai stikls.

Koka mēbeles – kādas krāsas ir modē?

Zundas mēbeles kolekcijās piedāvātās koka mēbeles ir aktuālajos krāsu toņos. Dominē mēbeles dabīgā ozolkoka tonī, tās arī ir iecienītākās, jo šādas mēbeles var piemērot tad, ja mājas interjers vai dzīvokļa interjers ir senatnīgs, klasisks vai mūsdienīgs.

Ļoti pieprasītas ir arī koka mēbeles no baltināta ozolkoka, māja vai dzīvoklis tad izskatās greznāks, šādas mēbeles telpā rada īpašu noskaņu. Vēl viena modes tendence – mēbeļu ražotāji koka mēbelēs iestrādā apgaismojumu, lai to dizains būtu interesantāks un mēbeles funkcionālākas.

Koka mēbeles – kā tās kalpos?

Koka mēbeles, īpaši ozolkoka mēbeles ir ļoti izturīgas, ilgmūžīgas un, protams, ekoloģiskas. Turklāt Zundas mēbeles koka mēbelēm virsma ir apstrādāta ar dabīgajām eļļām – pamatā tiek izmantota lineļļa. Tādēļ ir pilnīgi droši, ka šīs mēbeles telpā neradīs kaitīgas ķīmiskas vielas, neizdalīsies formaldehīdi u.c. Turklāt, ja koka mēbeles  ir eļļotas, tām  virsmu var atjaunot – noslīpēt un no jauna noeļļot, līdz ar to šādas mēbeles kalpos ļoti ilgi.

Protams, vienmēr jāatceras, ka koka mēbeles nav paredzētas, lai tās izmantotu kā darba virsmu. Ja ir koka galds, uz  tā   novietojot kaut ko karstu vai mitru, vienmēr jālieto paliktnis, lai koka mēbeles  netiktu  sabojātas.

Tiesa, pa īstam  ozolkoka mēbeles  var novērtēt tikai, redzot tās dzīvē, jo tas, kas cilvēkiem visvairāk patīk un piesaista, ir šo mēbeļu pamatīgums, virsmas faktūra, dabīgās koksnes krāsu toņi un, protams, īpašā enerģija, kādu mājoklī var radīt tikai dabīgs koks – koka mēbeles, koka grīda u.c. Skatot mēbeļu attēlus internetā vai katalogā, šo enerģiju nav iespējams sajust un novērtēt. Tāpēc ir jāatnāk, klātienē jāapskatās un jāpārliecinās. Zundas mēbeles atrodas Rīgā, K. Valdemāra ielā 149, plašāka informācija arī mājas lapā zunda.lv

Similar Posts