Guļamistaba un vannas istaba- divi vienā. Tā laikam ir viena no kārdinošākajām un efektīvākajām kombinācijām. Parasti šādas idejas realizē gados jauni cilvēki- izlēkt no dušas un uzreiz nokļūt zem segas.

Diemžēl šāds risinājums lielākoties ir pieejams tikai privātmāju īpašniekiem. Ja vēlaties šādu kombināciju savā dzīvoklī, tad visticamāk nāksies saglabāt daļu sienas, kas tomēr norobežotu šīs divas telpas. Noteikti pirms ķerties pie sienu nojaukšanas, būtu jāiepazīstas ar likumiem un normatīvajiem aktiem.

Jāņem vērā arī telpu platība. Vēlami ir vismaz 40-50 kv/m, lai šādā vannas guļamistabā justos komfortabli. Skatoties no otras puses, ja atdalot šīs divas telpas, katrai būtu 20 kv/m, tad pēc apvienošanas Jūs iegūstat gan lielāku guļamistabu, gan lielāku vannas vai dušas telpu, kā nu kurā gadījumā. Ja Jūsu mājā ir bieži ciemiņi, tad noteikti būtu nepieciešama vēl viena vannas istaba viesiem.

Mums nereti patīk pabūt vienatnē, tādēļ ieteicams būtu jau laicīgi padomāt par iespēju nodalīt šīs divas telpas- tie var būt bīdāmi stikla, plastikāta vai tekstila aizslietņi.

Šāds projekts ir īsts izaicinājums dizaineriem un arhitektiem. Ir pieļaujami tikai materiāli, kas ir noturīgi pret mitrumu. Ir jābūt pārdomātai ventilācijas sistēmai. Labāko efektu var sasniegt, izmantojot abām telpām līdzīgus vai pat vienādus interjera toņus.

Similar Posts