Miksto mebelu tirisana

Lietošana un kopšana

Mīkstās mēbeles jāizmanto atbilstoši paredzētajam mērķim. Izpakojot, neizmantojiet asus instrumentus, jo tas var sabojāt mēbeļu polsterējumu. Transportēšanas rezultātā pēc izpakošanas polsterējumā var parādīties neregulāras krokas un krokas. Efekts tiek atcelts dažu dienu laikā pēc izpakošanas. Jūs varat paātrināt formēšanas procesu, manuāli veidojot spilvenus. Pārvietojot mēbeles, neturiet aiz polsterējuma vai tās vaļīgos elementus (spilvenus), jo tas var izraisīt neatgriezeniska deformāciju. Mīkstās mēbeles nedrīkst novietot tuvu aktīviem siltuma avotiem, piemēram, radiatoriem, plītīm un krāsnīm. Mēbeles ir jāaizsargā pret laika apstākļu kaitīgo ietekmi. Gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 70%. Funkcionālo elementu gadījumā nepieciešams vienmērīgs mēbeļu izvietojums (izlīdzināšana pa plakni).


Prestige +

  • Prestige + (K) ādām iespējamas nelielas virsmas krāsas atšķirības, kas izriet no manuālas pulēšanas.
  • Prestige + (R) ādas savu maigumu un greznu spīdumu nodrošina gludas virsmas pulēšanas un vaskošanas process. Prestige + (R) ādas pilnveidošanas procesi padara tos raksturojošus ar augstu virsmas estētiku un ilgu izturību. Manuālā miecēšana un krāsošana piešķir ādai unikālu raksturu, un iespējamās atsevišķu gabalu toņu atšķirības uzsver roku darba līdzdalību to ražošanā.
  • Prestige + (G) ādām ir neliela korekcija, tāpēc tām ir redzamas, dabiskai ādai raksturīgās iezīmes, piemēram: rētas, kukaiņu punkcijas, vēnas un citas pazīmes. To mīkstā daļēji anilīna vintage efekta apdare piešķir ādai lielisku mīkstu sajūtu un bagātīgu izskatu.

Rančo (R): biezums: 1,2–1,4 mm | Kenija (K): biezums: 1,3–1,5 mm | Granada (G): 1,2-1,4 mm biezs.

« atpakaļ

3. Kategorija

ADORE

4. Kategorija

ELEFANT STRATOS

« atpakaļ

5. Kategorija

ROYA/ETNA

ELBA

DRAGONERA/VELIERO

VEDRA/VIENTO/CABRERA

« atpakaļ

6. Kategorija

AMARAL

ANGOLA

BELLAGIO

CARABU HP

DAYTONA

MYSTIC

SPIRIT

« atpakaļ