ĀDAS UN AUDUMI


Ādas

Audumi


Miksto mebelu tirisana

Lietošana un kopšana

Mīkstās mēbeles jāizmanto atbilstoši paredzētajam mērķim. Izpakojot, neizmantojiet asus instrumentus, jo tas var sabojāt mēbeļu polsterējumu. Transportēšanas rezultātā pēc izpakošanas polsterējumā var parādīties neregulāras krokas un krokas. Efekts tiek atcelts dažu dienu laikā pēc izpakošanas. Jūs varat paātrināt formēšanas procesu, manuāli veidojot spilvenus. Pārvietojot mēbeles, neturiet aiz polsterējuma vai tās vaļīgos elementus (spilvenus), jo tas var izraisīt neatgriezeniska deformāciju. Mīkstās mēbeles nedrīkst novietot tuvu aktīviem siltuma avotiem, piemēram, radiatoriem, plītīm un krāsnīm. Mēbeles ir jāaizsargā pret laika apstākļu kaitīgo ietekmi. Gaisa mitrums nedrīkst pārsniegt 70%. Funkcionālo elementu gadījumā nepieciešams vienmērīgs mēbeļu izvietojums (izlīdzināšana pa plakni).


Dabīgā āda

Dabīgo ādu klienti atpazīst kā prestižu un praktisku tapsējuma materiālu ar daudzām unikālām īpašībām. Ādas raksturīgās funkcionālās īpašības ietver: mitruma un gaisa caurlaidība un izturība pret putekļu saķeri. Ādas dabiskā izcelsme ir redzama arī tās izskatā – pārvalkos var būt dzīvnieku vides ietekmes pēdas, piemēram, nelielas rētas, skrāpējumi, kukaiņu koduma pēdas. Šādas zīmes nevar novērst, jo tās ir neatņemama ādas sastāvdaļa un uzsver tās dabisko izcelsmi.

Naturelle

Naturelle grupā ietilpst dabīga, koriģēta āda ar regulāru, smalku rakstu, izceļot to eleganto raksturu. Atbilstošā izejmateriāla izvēle nodrošina mēbelēm izturību un izturību pret ārējiem faktoriem, bet rūpīgi apstrādātā virsma atvieglo kopšanu un tīrīšanu. Naturelle ādas ir pieejamas plašā krāsu gammā.

Biezums: 0,9-1,1 mm, reljefa raksts: Madras

« ATPAKAĻ

Evolution

Dabiskā āda no Evolution grupas atšķiras ar izsmalcinātu, koriģētu virsmu ar efektīvu rupju graudu apdruku. Augstas kvalitātes izejmateriālu izvēle un specializētais virsmas apdares process padara šīs grupas ādas ilgmūžīgas, saglabājot sākotnējo ādas izskatu un vieglu kopšanu un tīrīšanu. No Evolution dabīgajām ādām izgatavotajiem pārvalkiem ir matēta vai daļēji matēta virsma, kas uzsver to eleganto izskatu.

Biezums: 1,3–1,5 mm, reljefa raksts: Dollaro

« ATPAKAĻ

Prestige

Prestige grupas (I) dabīgo ādu maigumu un elastību cita starpā nodrošina pateicoties rūpīgai izejvielu izvēlei. Ādas dabisko izcelsmi apliecina nelielas pēdas un pēdas uz tās virsmas, uzsverot katras mēbeļu apdares daļas individuālo raksturu. Prestige (I) ādu matētā vai daļēji matētā virsma papildus akcentē to grezno raksturu, specialā apstrāde  nodrošina vēlamo izturību. Dienvidamerikas āda no Prestige grupas (M) ir ļoti smalki koriģēta dabīgā āda, ko raksturo pievilcīgs virsmas raksts un smalks spīdums. Pateicoties izcilu izejmateriālu izvēlei un profesionālu miecēšanas procesu izmantošanai, šīs grupas ādas ir gan cietas, gan īpaši mīkstas. Unikālā šo īpašību kombinācija padara mēbeļu polsterējumu, kas izgatavots no Prestige (M) ādām, nodrošina augstu lietošanas komfortu un to raksturo augsta izturība. Atbilstošā ādas virsmas apdare garantē pārvalka vieglu kopšanu un tīrīšanu.

« ATPAKAĻ

Prestige +

  • Prestige + (K) ādām iespējamas nelielas virsmas krāsas atšķirības, kas izriet no manuālas pulēšanas.
  • Prestige + (R) ādas savu maigumu un greznu spīdumu nodrošina gludas virsmas pulēšanas un vaskošanas process. Prestige + (R) ādas pilnveidošanas procesi padara tos raksturojošus ar augstu virsmas estētiku un ilgu izturību. Manuālā miecēšana un krāsošana piešķir ādai unikālu raksturu, un iespējamās atsevišķu gabalu toņu atšķirības uzsver roku darba līdzdalību to ražošanā.
  • Prestige + (G) ādām ir neliela korekcija, tāpēc tām ir redzamas, dabiskai ādai raksturīgās iezīmes, piemēram: rētas, kukaiņu punkcijas, vēnas un citas pazīmes. To mīkstā daļēji anilīna vintage efekta apdare piešķir ādai lielisku mīkstu sajūtu un bagātīgu izskatu.

Rančo (R): biezums: 1,2–1,4 mm | Kenija (K): biezums: 1,3–1,5 mm | Granada (G): 1,2-1,4 mm biezs

« ATPAKAĻ


Audumi

1. Kategorija

« ATPAKAĻ

2. Kategorija

« ATPAKAĻ

3. kategorija

« ATPAKAĻ

4. Kategorija

« ATPAKAĻ

5. Kategorija

« ATPAKAĻ

6. Kategorija

« ATPAKAĻ